BODYSCULPT

İNCEL , SIKILAŞ , FORMDA GÖRÜN !

BODYSCULPT NEDİR ?

BODYSCULPT, Kas yaparken aynı zamanda yağ yakmanızı sağlayan dünyadaki tek cerrahi olmayan işlemdir. Vücut şekilendirme işlemlerinin içinde devrim yaratan en son teknolojik gelişmedir. Tüm teknolojiler yağ azaltmaya odaklı çalışırken BODYSCULPT, inceltirken kas yaparak yağ yakar ve fit bir görünüme ulaşmanızı sağlar.

Bilgi Al

NASIL ETKİ EDİYOR ?

BODYSCULPT etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmış bir teknolojidir ve yüksek yoğunluklu odaklı elektromanyetik enerji kullanarak etki eder. Bu güçlü enerji sayesinde tedavi edilen bölgedeki kasların kasılması sağlanır. Yarım saat gibi kısa bir sürede kasların ortalama 20 bin defa kasılmasını sağlıyor. Bu da egzersizle bile mümkün olmayan sonuçlar elde edilmesini mümkün kılıyor.

Bu çalışma prensini ile sadece kas liflerinin yoğunluğunu artırmakla kalmıyor aynı zamanda tedavi edilen bölgedeki yağ yakımını da artırıyor.  Kasların forma girmesi ve yağ hücrelerinin parçalanması ile birlikte ‘’incelme, sıkılaşma ve fit bir görünüm ‘’ ortaya çıkıyor

SEANS SAYISI VE SEANS SÜRESİ

Seans sayısı uygulanacak bölgelere göre değişmekte olup en az 4 seans uygulama yapılmalıdır. Seanslar 2-3 günlük aralıklar ile alınarak 2 hafta içerisinde uygulanır. Sonuçları görmeniz 2. hafta itibariyle başlar ve 1 ay içerisinde etkin sonuçlar alınır, sonrasında da devam eder.

Uygulama 30 dk süren seanslar şeklinde yapılır ve herhangi bir ağrı, acı hissi yaşanmaz.

Bilgi Al

GÜVENLİ BİR İŞLEM Mİ ?

Hİ-EMT teknolojisi kullanan BODYSCULPT ; Amerika Sağlık Örgütü FDA tarafından yaptığı işlemler için onaylı, tıbbi CE sertifikasına sahip, hem kas hem de yağ üzerinde işlem yaptığı için birçok klinik çalışmada gösterilen ilk yenilikçi teknolojiyi temsil etmektedir.

Uygulama öncesinde diyetisyeniniz ile görüşerek vücut analizi yapılır, ardından uygulama yapılacak bölgeler belirlenip seans sayısına karar verilir.

UYGULAMA ALANLARI VE SONUÇLAR
  • Karın
  • Kalça
  • İç bacak ve alt bacak
  • Kol

BODYSCULPT İLE KARIN ÇEVRESİ

Karın yoğun diyet ve egzersiz programına rağmen bile forma girmesi en zor bölgedir, özellikle de hamilelik sonrasında. BODYSCULPT yağ dokusunun altındaki kasları güçlendirir, kas yoğunluğunun artmasını sağlar ve yağ hücrelerini parçalayarak daha düz ve atletik bir karın bölgesi yaratır.

Hamilelik sonrasında oluşan karın deformasyonuna karşı önemli bir fayda sağlayan BODYSCULPT teknolojisinin karın kaslarında oluşan ayrılmayı %10 oranında azalttığına dair bilimsel bulgular bulunmaktadır.

Karın kaslarını güçlendirici, forma sokucu etkisi ile BODSYSULPT teknolojisi erkekler tarafından da tercih ediliyor.

 

KALÇA BİÇİMLENDİRME

Kalçalara uygulandığında kişilerde uzun süredir istedikleri daha kalkık, atletik bir popo sağlar. Dünyadaki tek cerrahi olmayan kalça kaldırma işlemidir. BODYSCULPT ile popo yağlarını aldırmak ve popo kaldırmak için kişilerin artık ameliyat olmasına gerek yoktur. Kas yoğunluğu artarken şekilli daralma da gerçekleşir.

KOLLARDA SIKILAŞMA

BODYSCULPT sıkılığını kaybeden, gevşeyen kolları forma sokmakta da son derece etkili bir uygulamadır. Yaz aylarında kısa kollu kıyafetler giymekten kaçınıyor, kıyafetlerini kollarınızdaki sarkmayı saklayıp saklayamayacağına göre seçiyorsunuz BODYSCULPT tedavisi için uygun bir adaysınız.

 

BİÇİMLİ VE İNCE BACAKLAR

İç Bacaklar ve baldır vücudun forma sokması en zor bölgelerinden biridir. Düzenli olarak spor yapanlarda bile iç bacaklarda gevşeme ve sarkma görülebiliyor. BODYSCULPT bu zorlu bölgede başarılı sonuçlar almanızı sağlıyor.

BOSDSCUPLT teknolojisi elektromanyetik enerji sayesinde iç bacak ve alt bacakların daha sıkı ve daha formda görünmesini sağlar .

Bilgi Al